DSC_1434_o

Cześć! Mam na imię Aneta. Stwierdzenie, że fotografia jest moją pasją wydaje się trochę banalne, ale tak właśnie jest. Uwielbiam robić zdjęcia, uwielbiam spotykać nowych ludzi i patrzeć na ich miłość, której widok uskrzydla czy pasje, które inspirują. W fotografowaniu jest coś, co narkotycznie wciąga, bo skradanie ludziom dusz jest uzależniające.

Szczególnie przyjemne są dla mnie chwile kiedy praktycznie obcy ludzie zapraszają mnie do swojego domu, traktują praktycznie jak członka rodziny i dają możliwość swobodnej obserwacji wszystkiego, co się dzieje, od zaplecza.

W reportażach cenię i staram się robić naturalne, niepozowane zdjęcia oraz jak najmniej ingerować w fotografowaną sytuację. Natomiast podczas sesji zdjęciowych szukam ciekawych kadrów, które oddadzą charakter fotografowanych osób.

Poza fotografią lubię też jazdę konną, na rowerze i wycieczki po górach latem, a robótki ręczne i odnawianie starych mebli zimą. Uwielbiam też koty. Jeden z nich, kot Ryszard (który jest całkowicie czarny, a pecha nie przynosi!) wybrał sobie mnie na swoją panią.

Jeśli szukacie fotografa, albo po prostu chcecie porozmawiać ze mną o fotografii, zawsze chętnie spotkam się przy filiżance herbaty.